Twoje Centrum Podróży Biuro Podróży Bielsko - Biała

bo lepiej wspominać niż marzyć...

 

Twoje Centrum Podróży powstało z miłości do świata, z zachwytu każdym zakątkiem Ziemi i chęci dzielenia się tym z innymi.

Zaczęło się od jednej osoby a przerodziło we wspaniały zgrany zespół i miliony zadowolonych klientów podróżujących po całym świecie.

Jako biuro podróży od 9 lat dbamy o wasze wyjazdy organizując wczasy indywidualne, firmowe oraz grupowe zarówno za granicą jak i w Polsce.

Organizujemy wycieczki w te bliskie, ale też  i w te odległe krańce ziemi, gdzie na moment, wśród odmienności kultur i magii kolorów każdy może zapomnieć o pędzącym świecie. Miejsca, do których z nami podróżujecie, to kierunki dobrze przez nas poznane jak np. Grecja, hiszpańskie wyspy kanaryjskie, Czarnogóra, Turcja czy Egipt, ale także takie, o których wiemy prawie wszystko, bo (choć? ) wciąż pozostają w sferze naszych podróżniczych marzeń!

Pamiętaj, Twoje Centrum Podróży zorganizuje Ci wymarzone wakacje kompleksowo – zapewnimy opiekę przed wylotem, ubezpieczymy, pomożemy w pośrednictwie wizowym oraz zadbamy o Ciebie podczas pobytu. Wszystko to, robimy właśnie po to, aby ten wyczekiwany moment chwili odpoczynku spędzić ....lepiej niż sobie wymarzyliście:).

 

Dołącz do nas – Twórz z nami swoją własną książkę wspomnień, BO LEPIEJ WSPOMINAĆ, NIŻ MARZYĆ!

TWOJE CENTRUM PODRÓŻY - Biuro Podróży Bielsko - Biała

 

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową 

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500